אודות

חברת י. כהן, נוסדה בשנת 2006 על ידי יאיר כהן, קבלן איטום מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי, ומציעה מגוון רחב של עבודות איטום בניהם איטום קירות , איטום גגות, זיפות גגות, איטום מקלטים ומרתפים, התקנת מרזבים ובידוד תרמי ללקוחות פרטיים, וועדי בתים וקבלנים באזור ירושלים והסביבה. חברת י. כהן מבצעת שיתופי פעולה עם קבלני בניין ושיפוצים באופן עקבי וגאה לקחת חלק  במספר רב של פרויקטים משותפים.

מקצועיות, מהירות ומחירים אטרקטיביים

צוות העובדים של חברת י. כהן, הינו צוות מקצועי, מנוסה ומיומן הבקי בידע ובכל המיומנויות הנדרשות לביצוע עבודות האיטום השונות. צוות העובדים עובר הכשרות והדרכות מידי תקופה על מנת להתעדכן בטכנולוגיה ובשיטות החדשניות והמתקדמות בתחום. לצוות העובדים תעודה של אוטם מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי אשר מבטיח שהעבודה תתבצע באופן המקצועי והטוב ביותר. הייחודיות של חברת י. כהן היא במקצועיות הרבה, באיכות החומרים ובעמידותן, בעמידה בזמנים ובמחיר האטרקטיבי והמשתלם, תוך התאמה אישית למאפייניו הייחודים של המבנה.

שימוש בטכנולוגיות ירוקות

בחברת י. כהן רואים חשיבות גדולה בשמירה על איכות הסביבה ולכן משתמשים בטכנולוגיות ירוקות בעבודות האיטום השונות, תוך חיסכון משמעותי במים, במערכות איסוף מי גשמים, במרזבים השונים ועוד. כמו כן, חברת י. כהן עושה שימוש במכשור מתקדם ובטכנולוגיות חדשניות המסייעות לאתר את התקלה ולטפל בה באופן המיטבי ביותר. חברת י. כהן מאמינה כי איטום אשר יבודד את האזור הנדרש כראוי ויבוצע על ידי טכנולוגיות ירוקות, יסייע רבות בשמירה על הבריאות שלנו ועל הבריאות של הסובבים אותנו לאורך שנים רבות.

ראייה לעתיד

ביצוע עבודות איטום הוא דבר חשוב ביותר לפעילות השגרה היומיומית והתקינה של הבית. שמירה על החיים שלנו ועל הבריאות שלנו הם ערך עליון של ממש. חברת י. כהן שואפת להיות החברה המובילה בתחום האיטום בישראל ולהמשיך ולספק למגוון לקוחותיה את השירות המהיר, היעיל והטוב ביותר

אולי יעניין אותך
>
איטום גג בהתזה בגני תקווה
>
איטום אמבטיה בסיקה
 
>
הלחמת יריעות ביטומניות בירושלים
לכל הפרוייקטים >
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תודה שפנית אלינו, נחזור אלייך בהקדם!
לקבלת הצעת מחיר
X

תודה
שפנית אלינו נחזור אלייך בהקדם!