איטום בירושלים

מצאתם בבית רטיבות על הקירות? גיליתם ריחות לא נעימים או כתמים על הקירות? כנראה שאתם צריכים לבצע איטום לבית.

למה נועד איטום ?

אנו מבצעים איטום על מנת למנוע חדירה של נוזלים למבנים, חלקי דרך, כביש ומכונות. שימושים נוספים לאיטום יכולים להיות במקרים של מבנים תת קרקעיים, יסודות, מרתפים, פירי מעליות, חניונים, מרפסות שמש, משטחים מרוצפים שמונחים על הקרקע ובאים במגע עם המבנה גגות, גגות חשופים, גגות מרוצפים, גגות רעפים, גגות קלים, אמבטיות, חדרי רחצה,מקלחות, מטבחים, וחדרי שירותים וכביסה.

בעיות חמורות שקשורות לאיטום יכולות לבוא לידי ביטוי במקומות שבהם תיקון שכבות האיטום דורש פירוק של תשתיות כמו ריצוף או טיח. בעיות מסוג זה נפוצות בעיקר במקרים של נזילות ממרפסות, מרצפות ושבילים חיצוניים שנמצאים בסמוך לקירות החיצוניים  של המבנה. בעיות יקרות במיוחד לתיקון יהיו קשורות לבעיות רטיבות של מבנים תת קרקעיים שידרשו לחפור לעומק הקרקע  או לבצע עבודות איטום פנימיות.

איטום בירושלים

במידה ואתם גרים באזור ירושלים והסביבה, חשוב במיוחד לבצע איטום בירושלים. הסיבות העיקריות לכך נעוצות במזגי האוויר הקיצוניים לעיתים שפוקדים את העיר ירושלים, ובמיוחד בימי החורף, כמו רוחות, גשמים סוערים ושלגים כבדים. בחורף כזה, לא נרצה כלל שהגג שלנו ידלוף ושיכנסו אלינו לבית מים שיהרסו את המבנה. לכן, מומלץ ביותר לבצע איטום בירושלים מראש, על מנת להקדים תרופה למכה.

איטום בירושלים- שיטות שונות

בעבר, השיטה הנפוצה לאיטום הייתה במריחת שכבה חזקה של זפת, שגורמת ללכלוך רב. היום, עם השיטות השונות והמתקדמות ניתן לבצע איטום גגות באופן המיטבי ביותר. חשוב לציין שהשיטות השונות והחומרים השונים בהם אנו עושים שימוש בעת שאנו אוטמים את הגג ומשתנים בהתאם למאפיינים השונים של הגג וכמו גם לעבודות איטום שבוצעו כבר על הגג.  בין השיטות הפופולאריות היום לאיטום ניתן למצוא הלחמה של יריעות ביטומניות והתזה ומריחה של חומרים שונים, אקריליים פוליאוריטנים ועוד.

מקצועיות- בראש ובראשונה

לאחר שהבנתם כי אתם צריכים לבצע איטום גגות, חשוב לפנות לבעל מקצוע מקצועי ומבין בתחום. בעל המקצוע ידע לאתר את התקלה שבגינה צריך לבצע איטום וידע לבצע את הטיפול המתאים והנכון ביותר עבור כך. חשוב לציין שכאשר אנו מחליטים בעצמנו לבצע תיקונים הקשורים לאיטום אנו עלולים בגלל חוסר ידע לבצע דברים שיכולים לגרום לנזק. לכן, עדיך לפנות לגורם מקצועי ומבין בתחום.

גרים בירושלים? מחפשים חברה שתבצע איטום בירושלים?

במידה ואתם גרים בירושלים והסביבה ומחפשים חברה שתבצע איטום בירושלים, תוכלו לפנות לחברת י. כהן. חברת י. כהן מומחית בכל עבודות האיטום, ומבצעת איטום גגות, איטום קירות, איטום מרתף, תיקון גגות, זיפות ועוד. לחברת י. כהן ידע, מקצועיות וניסיון רב בתחום, עם עשרות לקוחות מרוצים.

חברת י. כהן תשמח לעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין.

לפרטים נוספים, צרו קשר.
אולי יעניין אותך
>
איטום גג בהתזה בגני תקווה
>
איטום אמבטיה בסיקה
 
>
הלחמת יריעות ביטומניות בירושלים
לכל הפרוייקטים >
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תודה שפנית אלינו, נחזור אלייך בהקדם!
לקבלת הצעת מחיר
X

תודה
שפנית אלינו נחזור אלייך בהקדם!