איטום בסנפלינג
איטום בסנפלינג

האמצעי הטוב ביותר לאיטום בגובה

 

אחד הדברים הקריטיים ביותר שאנו צריכים לבצע עבור כל מבנה, הוא איטום. האיטום נעשה גם עבור אזורים שנמצאים בתוך המבנה, כמו אמבטיה, קירות פנימיים ועוד. וגם באזורים שנמצאים מחוץ למבנה, כמו מרתפים, מקלטים, גגות, קירות חיצוניים ועוד. נזילות ורטיבויות שונות עלולים לצוץ במידה ולא אטמנו אותם כמו שצריך ולגרום לנזקים רבים, גם לרכוש שיש לנו בבית, אבל גם לנזקים חמורים יותר, אשר עשויים לגרום חלילה לקריסת המבנה ולפגיעה בגוף ובנפש.
   
עבודת האיטום אינה פעולה שגרתית. היא מתבצעת אחת לכמה שנים, וצריכה להיעשות על ידי חברה מקצועית אשר מומחית לעבודות האיטום. לעיתים, אנו מבצעים עבודות איטום בסיוע של חברות שאינן מקצועיות, מה שיכול לגרור תגובה שלמה של פעולות אשר לא רק שלא יאטמו את האזור הרצוי כמו שצריך, אלא גם עלולים ליצור נזק נוסף שידרוש מאיתנו הוצאה כספית גדולה יותר. לכן, יש לבחור את חברת האיטום המקצועית ביותר לביצוע עבודה זו.

    
איטום בסנפלינג

   
אחד האמצעים הפופולאריים ביותר היום לביצוע עבודות איטום הוא בעזרת סנפלינג. איטום זה מכונה "איטום בסנפלינג" או איטום בגובה, והוא צובר תאוצה רבה בארץ ובעולם. איטום בסנפלינג יתבצע במקומות בהן הגישה אליהן קצת יותר מורכבת, אם מפאת הגובה ואם מפאת מכשולים. אלו יכולים להיות בבתים משותפים, במגדלים או ברבי קומות, ונעשים בעיקר עבור איטום גגות, איטום קירות חיצוניים איטום חלונות, תיקוני טיח ואיטום של צנרת חודרת.

  
למה כדאי לבצע איטום בסנפלינג?

  
לשימוש בסנפלינג יש יתרונות רבים. ראשית, ניתן לאתר בקלות את מקור הנזילה ולאטום בקלות ובפשטות את המקום. שנית, הציוד של הסנפלינג הוא ציוד פשוט, שאינו מצריך הרכבה ופירוק מסובכים, כדוגמת פיגומים, סולמות או במות הרמה, אשר גם מהווים אמצעי לעבודות גבוה. ולבסוף, בביצוע איטום בסנפלינג אין שום חשש לפגיעה במבנה או בדיירים אשר שוהים בקרבתו.

  
חשוב במיוחד לדעת...

  
למרות שהסנפלינג הוא רק אמצעי, הפעולה העיקרית אותה אנו מבצעים היא איטום. ואופן הביצוע מחייב את החברה המבצעת גם לדעת לזהות את מקור התקלה, ולבצע איטום תוך שימוש בחומרים המתאימים, וגם לדעת להשתמש נכון בסנפלינג. שכן, השימוש בו, מצריך ידע, מקצועיות ומיומנויות רבה בתחום, תוך שמירה על בטיחות העובד ועל הסביבה.

   
צריכים לבצע איטום בגובה, או במקומות שהגישה אליהם מורכבת?

   
חברת י'. כהן מבצעת עבודות איטום מגוונות לבתים משותפים, מגדלים ורבי קומות ללקוחות פרטיים ועסקיים. לחברה תעודת אוטם מורשה מטעם מת"י (מכון התקנים הישראלי) והיא מוסמכת ומוכשרת בפעולות אלה. לחברה צוות עובדים מיומן ומוכשר בביצוע העבודות, כאשר עבודות האיטום נעשות בציוד המכשיר והמתקדם ביותר, הן לאיתור התקלה והן לטיפולה באופן המהיר ביותר. במידה ויש לכם בעיית נזילה, גיליתם רטיבות כלשהי על הקיר ואתם לא בטוחים, חברת י' כהן היא הכתובת בשבילכם. צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם בכל עת, על מנת שתוכלו להיות רגועים ושקטים תמיד.

לקבלת הצעת מחיר
X

תודה
שפנית אלינו נחזור אלייך בהקדם!