איטום גגות

ערב חורפי, גשום וקר. אתם נכנסים הביתה כשאתם סחוטים ורטובים ומגלים לחרדתכם שהקירות רטובים, יש כתמי עובש רבים ושטיפות נוזלות מהגג אל הבית. אין ספק, שמדובר באחת מן התופעות היותר מציקות שיכולות להתרחש. תופעות כאלו, יכולות לתפוס אותנו כל השנה, אם כי בימיי החורף במיוחד. נוכל למנוע מצבים כאלה, אם נקדים תרופה למכה ונבצע איטום גגות. חברת י. כהן, מספקת איטום גגות בירושלים למגוון רחב של לקוחות מרוצים.

רגע לפני שאתם פונים לבעל מקצוע שיבצע עבורכם איטום גגות  איגדנו עבורכם את הנושאים החשובים ביותר בתחום האיטום. למה צריך איטום גגות, מה הסיבה שחשוב לבצע איטום גגות בירושלים? מהם השיטות השונות ומהם איטומי גגות – מחירים?

למה צריך לבצע איטום גגות?

הגג הוא הראשון שמתמודד עם מזגי אוויר הקיצוניים ובמיוחד עם הגשם בחורף, ולכן חשוב במיוחד לבצע בו איטום. במידה ואתם גרים באזור ירושלים והסביבה, חשוב במיוחד לבצע איטום גגות בירושלים, מאחר והעיר ירושלים מתמודדת מידיי שנה עם מזגי אוויר חורפיים ולעיתים קיצוניים במיוחד: רוחות, גשמים ואף שלגים. אם לא מבצעים איטום גגות בירושלים, סביר להניח שנמצא את עצמנו בתוך בריכת מים בבית, ואף אחד לא רוצה להגיע למצב זה.

כאשר פונים לבעל מקצוע שיבצע עבורנו איטום גגות, חשוב במיוחד לשים לב כי מדובר בבעל מקצוע מומחה, אמין ובעל ניסיון רב. יש לדעת כי לא מדובר בתהליך שגרתי המתרחש תדיר. מדובר בפעולה שמבוצעת אחת לכמה שנים טובות ולכן, מדובר בהשקעה מיטבית שנועדה לטווח ארוך ועל כן, חשוב שתיעשה בצורה מקצועית דיי.

איטום גגות- שיטות שונות

קיימות שיטות שונות וחומרים שונים על מנת לבצע איטום גגות. השיטות והחומרים משתנות בהתאם למאפיינים השונים של הגג, לעבודות איטום שבוצעו כבר בעבר ועוד. על מנת לבחור את השיטה ואת החומר הרצוי והמתאים, יש לפנות לבעל מקצועי מנוסה שמבין בתחום זה. נוכל למנות מספר שיטות נפוצות בהן משתמשים על מנת לבצע איטום גגות:

איטום גגות בשיטה של זיפות גגות- שימוש בשיטה זו, היה נפוץ בעיקר בעבר, אולם ניתן לראות שגם היום עושים בה שימוש, בעיקר על גגות חדשים כאשר מורחים שכבת בסיס של זפת. במידה והתקציב של הלקוח מוגבל, יהיה ניתן לבצע איטום בשיטה זו,  ולאחר שנה- שנתיים לבצע איטום בשיטה של הלחמה עם יריעות ביטומניות. זיפות הגג נעשה עם מריחה של שתי שכבות איכותיות של זפת וסיד. השימוש באיטום של זיפות גגות מתאים בעיקר לגגות בהם יש הרבה דודים, קולטי שמש, מזגנים ועוד.

איטום גגות בשיטה של הלחמה של יריעות ביטומניות- איטום גגות בשיטה זו הפכה לנפוצה מאוד. היא מיועדת לאיטום גגות שטוחים חשופים, גגות ומרפסות מרוצפים. איטום גגות בשיטה זו מתבצע על ידי הלחמה של יריעות מיוחדות המתחברות זו לצד זו ומכסות את הגג כולו.  יריעות איטום אלו חזקות וגמישות ובעלות עמידה חזקה ביותר, דבר אשר מאפשר להם להחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

איטום גגות בשיטה של חומרים אקריליים גמישים. בשיטה זו מורחים חומר איטום אקרילי המורכב מחומר פלסטי לבן, אותו מורחים או מתיזים על הגג (תלוי בסוג הגג). שימוש בצורת איטום זו, יעילה במיוחד עבור גגות קטנים או גגות בטון חדשים שלא נמרחה עליהם בעבר שכבת איטום קודמת.

איטום גגות בשיטה של חומר איטום פוליאוריטני-  שיטה זו מעט מורכבת ודורשת עבודה מקצועית במיוחד. היא נועדה בעיקר עבור גגות אשר הגישה אליהן מורכבת וקשה לבצע בהם הלחמה של יריעות האיטום.

איטום גגות- מחירים

כמו השיטות השונות, גם המחירים משתנים בהתאם לגודל, לתוואי הגג ולמאפיינים שונים נוספים. ככל שהגג גדול יותר, המחיר למטר ירד. בנוסף, ככל שיימצאו על הגג מכשולים רבים יותר, כדוגמת דודים, מזגנים או קולטים אשר ידרשו עבודה בצורה יותר מורכבת וזהירה, המחיר יעלה בהתאם. איטום גגות- מחירים בשיטה של  הלחמה של יריעות איטום יעלה יקר יותר ביחס לזיפות גגות. גם שיטות האיטום האחרות- חומרים אקריליים  וחומרים פוליאוריטנים זולות באופן משמעותי

אין ספק, שכדי לבצע עבודת איטום נדרש ידע רב בתחום, מומחיות ומיומנות רבה. בחברת י. כהן המתעסקת כבר שנים רבות  בתחום עבודות האיטום לסוגיו, תמצאו מקצועיות רבה, שירות אמין ויחס אישי וחם.

אולי יעניין אותך
>
איטום גג בהתזה בגני תקווה
>
איטום אמבטיה בסיקה
 
>
הלחמת יריעות ביטומניות בירושלים
לכל הפרוייקטים >
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תודה שפנית אלינו, נחזור אלייך בהקדם!
לקבלת הצעת מחיר
X

תודה
שפנית אלינו נחזור אלייך בהקדם!