בידוד גגות רעפים
בידוד גגות רעפים

שאלו את עצמכם את השאלות הבאות: האם יש לכם גג רעפים בבית? האם מדובר בגג רעפים מעל 15-20 שנה? ושאלה נוספת חשובה: האם אתם מרגישים כל הזמן קור או חום בבית? אם עניתם "כן" על כל השאלות, סביר להניח שלגג שלכם אין בידוד תרמי מתאים ואתם צריכים לבצע בידוד גגות רעפים. מהו בידוד גגות רעפים? למה הוא נועד? ובמה הוא יכול להועיל? הכול בעמוד שלפניכם.

בידוד גגות רעפים

בידוד גגות רעפים נועד על מנת לבודד קור וחום, שלא יורגש במבנה. הבידוד הטוב ביותר עבור גגות רעפים הוא בידוד תרמי שיצליח לבודד את החום ואת הקור באופן מוחלט ויגרום לתחושה נעימה בבית. חשוב לציין שכל אזור ברעפים חייב להיות מוגן בבידוד תרמי, בין אם זה גג רעפים, פרגולה לגינה וכל אזור מקורה אחר. מאחר והבידוד מונע כל חדירה של קור או חם לבית, אנו פחות ופחות משתמשים במכשירי חימום וקירור ולכן חוסכים גם באופן משמעותי בעלויות החשמל והאנרגיה.

סוגים שונים של בידוד גגות רעפים

קיימים מספר חומרים מבודדים המשמשים אותנו בעת שאנו מבצעים בידוד גגות רעפים. ככל שחומר הגלם יותר איכותי, כך הבידוד יהיה יותר איכותי, יחזיק מעמד לזמן רב ויספק עבורנו את ההגנה הטובה ביותר. סוג הבידוד משתנה בהתאם למאפיינים השונים של הגג, כמו איזור המגורים, אופי חלל הגג ומידת הבידוד הרצויה. בידוד גגות אולטימטיבי, יתרחש כאשר הוא משלב בין מזג אוויר נעים עם טמפרטורה נוחה וכמובן מידת החיסכון שלנו בהוצאות החשמל כתוצאה מכך. חשוב לדעת שברוב הגגות בארץ אין בידוד תרמי מספק ולכן חשוב במיוחד לבדוק את מצב הגג. גם בתחום אוורור הגג, יש מספר פתרונות כמו רעפי אוורור רגילים, ונטות משוכללות שמונעות באמצעות חשמל וכאלה המצוידות בטרמומטר, היכולות לבצע פינוי אוויר של החלל.

 לא בטוחים מה מצב הגג שלכם? חושבים שאתם צריכים לבצע בידוד גגות רעפים?

בידוד תרמי הוא פעולה מורכבת הדורשת מיומנות גבוהה ורבה. השוק יכול להיות מבלבל במיוחד עבור הצרכן, מאחר ויצרנים ויבואנים רבים נמצאים בו. זאת היסבה שגם לאחר בירור ולימוד הנושא לא בטוח שהצרכן יבחר את פיתרון הבידוד הטוב ביותר. בידוד שיעשה בצורה לא נכונה או אפילו בחירה בסוג בידוד שאינו מתאים לגג עלולה ליצור נזקים רבים. ולכן מומלץ במיוחד לפנות לחברת י. כהן. חברת י. כהן מתמחה בכל עבודות האיטום ומספקת שירות נרחב לקהל לקוחותיה. בין השירותים השונים שהחברה מציעה: איטום גגות, איטום קירות, מרתפים ובידוד גג רעפים.

לחברת י. כהן צוות עובדים מקצועי ומיומן שבקי במיוחד בכל עבודות האיטום והבידוד אשר עובר מידי פעם הכשרות והדרכות נוספות בתחום שמתפתח. על מנת לחיות בצורה בטוחה, נעימה ומיטבית מומלץ במיוחד לפנות לחברת י. כהן לבצע את האיטום.

אולי יעניין אותך
>
איטום גג בהתזה בגני תקווה
>
איטום אמבטיה בסיקה
 
>
הלחמת יריעות ביטומניות בירושלים
לכל הפרוייקטים >
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תודה שפנית אלינו, נחזור אלייך בהקדם!
לקבלת הצעת מחיר
X

תודה
שפנית אלינו נחזור אלייך בהקדם!