זיפות גגות בירושלים
זיפות גגות בירושלים

התעוררתם בבוקר לקול נקישות הגשם וגיליתם לחרדתכם כי הוא לאט לאט מחלחל גם לפנים הבית. הסיבה לסיטואציה הנפוצה הזו, יכולה להיות נעוצה בכך שהגג שלכם בבית לא אטום כמו שצריך.

איטום גגות

בימיי החורף הקרים, הגג של הבית הוא הגורם הראשון שבא במגע עם הגשם. במידה והגג לא יהיה איטום כמו שצריך, הוא יחלחל לפנים הבית ועלול לגרום לנזקים רבים, בניהם נזילות לתוך הבית, רטיבות על הקירות, כתמי עובש, הרס של חפצים, מוצרי ריהוט, שטיחים, וגם חלילה לקריסת המבנה ולסכנת חיים. לכן, קיימת חשיבות גדולה לבצע איטום גגות.

שיטות שונות  לאיטום

קיימות שיטות שונות וחומרים שונים ומגוונים בהם אנו במצעים איטום גגות. השיטות משתנות בהתאם למאפיינים המשתנים של המבנה כמו סוג הבניין, הגודל, הגובה ועוד, כאשר גם מאפיינים היסטוריים נכנסים למשוואה. שאלות חשובות עליהם נצטרך לתת מענה יעסקו בחומר האיטום שבוצע במבנה עד היום, היכן היתה הבעיה, ולאחר איתור הבעיה והבנת תמונת המצב של הגג, נוכל לגבש את ההחלטה לגביי חומר האיטום האפקטיבי ביותר בבניין הספציפי.

זיפות גגות בירושלים

זיפות גגות, היא שיטה לאיטום גגות באמצעות שימוש בזפת. שיטה זו היתה פופולארית בעבר, וגם היום משתמשים בה במקרים שונים, עליהם נרחיב בהמשך. הזמן האולטימטיבי ביותר לבצע זיפות גגות נעשה בקיץ, שכן אנו מקדימים תרופה למכה ומבצעים את האיטום לפני שהגשם מגיע. אבל גם כאשר הגשם והחורף כבר כאן חשוב לבצע את האיטום. בכל רגע שמים מחלחלים למבנה הם גורמים לנזק. גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך ולכן עדיף לתקן את הגג כמה שיותר מהר. אנו נבצע זיפות גגות, לגגות שיש עליהם הרבה דודים, קולטי שמש ומזגנים

כיצד מתבצע זיפות גגות?

תהליך זיפות גגות כרוך בהכנה יסודית ולוקח גם יותר זמן משיטות אחרות אבל הוא יעיל ביותר. ראשית, מנקים את הגג באופן יסודי. הסיבה שחשוב כל כך לנקות טמונה בעובדה שברגע שיהיה לכלוך יכולים להיווצר סדקים בזפת לאחר הייבוש. לאחר הניקוי מורחים את הגג בשכבת יסוד של זפת וממתינים כ-24 שעות. לאחר מריחת שכבת היסוד, מורחים עוד 2-3 שכבות של זפת חמה לפי הצורך. לאחר שלב זה נדרש לבצע הלבנה לזפת באמצעות דבק אקרילי וסיד. הסיבה לכך היא שהלבנת הזפת מונעת את ההתחממות של החומר ובכך שומרת על העמידות ועל יכולת האיטום שלו.

 זיפות גגות בירושלים

במידה ואתם גרים באזור ירושלים מומלץ במיוחד לבצע זיפות גגות בירושלים. כיוון שבעיר ירושלים יכולים להתרחש מזגי אוויר קיצוניים, גם בחורף. רוחות סוערות, גשם ואפילו שלגים כבדים יכולים לרדת ולגרום לנו נזק עם גג שלא אטום כמו שצריך.

זיפות גגות מחירים

עלות זיפות גג זול יותר מעלות של יריעות ביטומניות ויעלה בין 25-38 ₪ למטר, כאשר הוא ישתנה בהתאם לשטח הגג, לאופי העבודה המשתנה ממבנה למבנה ובהתאם למגבלות התקציב של הלקוח.

גרים בירושלים? צריכים זיפות גגות בירושלים?

חברת י, כהן מתמחה בכל עבודות האיטום, בניהם זיפות גגות, יריעות ביטומניות, איטום בהתזה, לגגות ולמבנים שונים בתוך הבית ומחוצה לו.  חברת י. כהן בעלת צוות עובדים רב ומקצועי אשר עובר הכשרות, בקי ומנוסה במיוחד בכל עבודות האיטום. לחברה וותק ומוניטין עם לקוחות רבים מרוצים.

אולי יעניין אותך
>
איטום גג בהתזה בגני תקווה
>
איטום אמבטיה בסיקה
 
>
הלחמת יריעות ביטומניות בירושלים
לכל הפרוייקטים >
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תודה שפנית אלינו, נחזור אלייך בהקדם!
לקבלת הצעת מחיר
X

תודה
שפנית אלינו נחזור אלייך בהקדם!