לקוחות ממליצים

"ביצעתי את עבודת האיטום לפני שלוש שנים.העבודה מעולה, לא נתקלתי בשום בעיה, הכל בסדר בגג ואני מרוצה מאוד מהשירות"

משה מארנונה

"עשיתי אצלכם עבודת איטום, ובגלל היחס החם והשירות שקיבלתי מכם, כל עבודות האיטום שלי ביצעתי אצלכם. אני אשמח לעבוד איתכם תמיד בעתיד. יאיר נותן שירות מעולה. אני מאוד מרוצה."

קובי מתל אביב

"יאיר ביצע לי שתי עבודות איטום, עמד מאחורי כל מילה שהבטיח ליקיבלתי מיאיר אחריות מלאה לעבודת האיטום, מה שנותן לי הרגשה בטוחה. שירות מצוין. "

אורי מג.זאב

" יאיר אדם נחמד ואדיב. ביצע לי עבודת איטום טובה מאוד. אני מרוצה גם מהעבודה וגם מהשירות והיחס הטוב. "

שמעון

" אני ממליץ בחום על י.כהן איטום ובידוד. יאיר אחראי מאוד. העבודה מקצועית ויסודית "

יורגן

" עבודת האיטום אצלי נעשתה בצורה מקצועית ומצוניית. יאיר נתן לי שירות אישי ומכל הלב. נוכחתי לראות שעברה שנה מיום ביצוע העבודה, ואין לי ניזילות והבעיה נפתרה. אני מאוד מרוצה "

אבישי

" השירות שקיבלתי מיאיר היה מעולה. עבודת האיטום נעשתה בצורה טובה ומקצועית "

אבנר

שירות אדיב ומקצועי, עבודה מסודרת ונקיה. יאיר פתר לי את הבעיה. בזכותכם אין לי כבר נזילות בגג, אני שמח מאוד שפניתי לחברת י.כהן

ג'ון

" יאיר, איש מקצוע אמין. עמד בכל הבטחותיו ביצע את העבודה במהירות ונתן לי מענה ופתרון לנזילה. קיבלתי יחס אדיב מאוד מיאיר, ואני יודע שיש על מי לסמוך. העבודה טובה מאוד. "

חמד

" פניתי להרבה בעלי מקצוע, שלא פתירו לי את הבעיה ושילמתי המון כסף, עד שהגעתי ל י. כהן איטום לבחור בשם יאיר שהגיע לגג וביצע עבודת איטום מצויינת, הנזילות פשוט נעלמו, וסוף סוף יש לי שקט נפשי בנושא. השירות מעולה. ראוי לשבח!!! "

בני נימני

עבודה יסודית. יאיר מבצע את העבודה בעצמו. עוסק בתחום שנים רבות. יש ליאיר ידע נרחב בכל נושא האיטום. איש ישר והגון. אני אישית מכיר המון לקוחות שמרוצים ממנו. יישר כח! "

אהוד
אולי יעניין אותך
>
איטום גג בהתזה בגני תקווה
>
איטום אמבטיה בסיקה
 
>
הלחמת יריעות ביטומניות בירושלים
לכל הפרוייקטים >
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תודה שפנית אלינו, נחזור אלייך בהקדם!
לקבלת הצעת מחיר
X

תודה
שפנית אלינו נחזור אלייך בהקדם!