תיקון גגות

אנו נדרשים לבצע תיקון גגות כאשר הגג מתחיל להראות סימנים של בלאי, או כאשר אנו רואים רטיבות על הקירות, כתמים של עובש ומרגישים נזילות. בנוסף, נצטרך לבצע תיקון גגות, במקרים בהם עבודת איטום שנעשתה לא נעשתה כמו שצריך ולא אטמה את הגג בצורה מספקת.

אז קודם כל, למה חשוב לאטום את הגג ?

ראשית, ברגע שמגיע הגשם, הגג הוא הראשון שבא איתו במגע. במידה והגג לא אטום כמו שצריך אנו מסתכנים במקרה הטוב בנזילות לתוך הבית, ברטיבויות שונות ובכתמי עובש שקשה מאוד להסיר, ובמקרה הרע אנו מסתכנים חס וחלילה בקריסת המבנה ובסכנת חיים. לפי החוק בישראל, הגג נחשב לאזור משותף בין כל הדיירים ולכן בעת הצורך, חובת האיטום מתחלקת בניהם. עבודות האיטום הם לא תהליך שגרתי. מדובר על פעולה שנעשית אחת לכמה שנים ולכן מדובר בהשקעה כדאית וארוכת טווח.

כיצד מתרחש תיקון גגות?
    

קיימות שיטות שונות על מנת לבצע תיקון גגות. השיטות משתנות בהתאם לסוג הגג, גודלו וכמו למכשולים שונים שקיימים בגג, דודים, קולטי שמש, מזגנים ועוד. רק לאחר שכלול של המאפיינים השונים של הגג יהיה ניתן להעריך באיזו שיטה ובאיזה חומר הכי מומלץ לבצע את האיטום.

השיטות הנפוצות בהם מבצעים תיקון גגות

    

שימוש ביריעות ביטומניות- זו השיטה הכי נפוצה ויעילה היום. בשיטה זו מבצעים הלחמה של יריעות חזקות ועמידות זו לזו, עד שנוצר מעיין "שטחי" המכסה את הגג כולו. שיטה זו נחשבת לשיטה היקרה ביותר, אולם היא האיכותית ביותר ומחזיקה שנים רבות. חשוב לציין שלא בכל גג יהיה ניתן ליישמה.

זיפות גגות- איטום הגג באמצעות זפת, נחשב לשיטה מעט מיושנת שכן היתה יותר פופולארית בעבר. אולם גם היום משתמשים בה. זיפות הגג מתבצע בשתי שכבות איכותיות של זפת ובסיודו בסיד. משתמשים בשיטה זו בעיקר כאשר אנו נדרשים לבצע תיקון גגות שיש עליהם הרבה דודים, קולטי שמש ומזגנים.
חומרים אקריליים גמישים- שימוש בחומר איטום אקרילי אותו מורחים או מתיזים על הגג.איטום בחומרים אקריליים מתאים לגגות קטנים או גגות בטון חדשים שלא נמרחה עליהם שכבת איטום בעבר.
חומר איטום פוליאוריטני- תיקון גגות בשיטה זו דורש עבודה מורכבת ויסודית. משתמשים בשיטה זו בעיקר כאשר הגישה לגג מורכבת, מלאה במכשולים ולא ניתן לבצע בה הלחמה של יריעות ביטומניות.

אין ספק, שכאשר אנחנו מדברים על תיקון גגות, חשוב במיוחד לפנות לבעל מקצוע מומחה ומנוסה אשר ידע גם לאתר את המקום הדרוש תיקון וגם יתקן כמו שצריך. במידה ואתם צריכים לבצע תיקון גגות, תוכלו לפנות לחברת י. כהן, אשר מומחית בכל עבודות האיטום לסוגיו. לחברת י. כהן צוות עובדים מוכשר אשר יטפל בגג שלכם, בצורה מקצועית ואמינה, כך שלא תצטרכו בעוד כמה שנים לבצע עבודות איטום שוב.

אולי יעניין אותך
>
איטום גג בהתזה בגני תקווה
>
איטום אמבטיה בסיקה
 
>
הלחמת יריעות ביטומניות בירושלים
לכל הפרוייקטים >
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תודה שפנית אלינו, נחזור אלייך בהקדם!
לקבלת הצעת מחיר
X

תודה
שפנית אלינו נחזור אלייך בהקדם!